تبلیغات
مستند خبری هفته - برترین‌های مسابقات ورزشی نیروهای مسلح استان مرکزی تجلیل شدند

مستند خبری هفته

برترین‌های مسابقات ورزشی نیروهای مسلح استان مرکزی تجلیل شدند

نفرات برتر مسابقات ورزشی نیروهای مسلح استان مرکزی با حضور فرمانده سپاه روح‌الله و مدیر کل تربیت بدنی استان مرکزی معرفی و تجلیل شدند.

خبرگزاری فارس: برترین‌های مسابقات ورزشی نیروهای مسلح استان مرکزی تجلیل شدند

به گزارش خبرگزاری فارس از اراک معاون تربیت بدنی سپاه روح‌الله استان مرکزی ظهر امروز در مراسم تجلیل از برترین‌های مسابقات ورزشی نیروهای مسلح گفت: امسال مسئولیت کمیته ستاد دهه فجر نیروهای مسلح با سپاه روح‌الله استان مرکزی بود که در این راستا پس از برگزاری جلسه هم‌اندیشی با حضور مسئولین تربیت بدنی رده‌های نظامی و انتظامی استان، یک سری رقابت‌های ورزشی برای نیروهای مسلح استان در نظر گرفته شد.

سرهنگ غلامرضا کریمی افزود: این رقابت‌ها در 5 رشته تیراندازی با سلاح جنگی، تیراندازی با سلاح بادی، مسابقات شنا، والیبال و آمادگی جسمانی بین نیروهای مسلح استان از 10 بهمن ماه جاری رسما آغاز شد.

وی خاطر نشان کرد: میزبان مسابقات شنا گروه مهندسی 42 قدر اراک، مسابقات تیراندازی با سلاح جنگی به میزبانی پادگان آموزشی مالک اشتر، مسابقات والیبال به میزبانی ناحیه مقاومت اراک و مسابقات تیراندازی با سلاح بادی و آمادگی جسمانی به میزبانی سپاه روح‌الله استان مرکزی برگزار شد.

معاون تربیت بدنی سپاه روح‌الله استان مرکزی اظهار داشت: این رقابت‌ها با حضور تیم‌های فرماندهی سپاه روح‌الله استان مرکزی، گروه مهندسی 42 قدر، مرکز آموزشی مالک اشتر اراک، سپاه ناحیه اراک، پدافند هوایی اراک، بسیج دانشگاه علوم پزشکی استان مرکزی، کانون بازنشستگان نیروهای مسلح و کانون بازنشستگان سپاه پاسداران و ناجا استان مرکزی برگزار شد.

کریمی با تاکید بر اینکه ورزش سلامتی جسمی و روحی جامعه را تضمین می‌کند بیان کرد: ورزش باید در اولویت اصلی همه اقشار جامعه به ویژه نیروهای مسلح که همیشه باید از آمادگی برخوردار باشند، قرار گیرد.

در این رقابت‌ها در رشته تیراندازی با کلاشینکف جنگی تیم پادگان مالک اشتر مقام اول، تیم تیپ 71 روح‌الله مقام دوم و تیم سپاه روح‌الله مقام سوم را کسب کردند.

در رشته تیراندازی با کلت جنگی نیز تیم پادگان مالک اشتر، تیم یگان ویژه ناجا و تیم تربیت آموزش مقام اول تا سوم را کسب کردند.

در مسابقات تیمی تفنگ بادی تیم‌های مالک اشتر، کانون بازنشستگان ناجا و تیم سپاه روح‌الله مقام‌های اول تا سوم را کسب کردند همچنین در رشته تیراندازی با تپانچه تیم‌های مالک اشتر، سپاه روح‌الله و کانون بازنشستگان ناجا موفق به کسب مقام‌های اول تا سوم شدند.

در مسابقات والیبال تیم بسیج دانشگاه علوم پزشکی موفق به کسب مقام اول شد و تیم‌های سپاه روح‌الله و تیپ 71 روح‌الله مقام دوم و سوم را کسب کردند و تیم تیپ 71 روح‌الله به عنوان تیم اخلاق معرفی شد.

در مسابقات شنا تیم‌های تیپ 71 روح‌الله، تیم سپاه روح‌الله و تیم مرکز آموزشی مالک اشتر ناجا مقام‌های اول تا سوم را کسب کردند.

مسابقات شنا در دو رشته و 3 رده سنی زیر 35 سال ، 35 سال تا 50 سال و 50 سال به بالا برگزار شد که آقایان محمد کاظمی از ناجا، مهدی حاج کاظمی از ناجا و مهدی عسگری در رشته‌های 50 متر کرال و 100 متر آزاد رده سنی زیر 35 سال و آقایان محمد شفیع از کانون بازنشستگان، حمید رضا زارعی از 42 قدر، محمد بخشی از تیپ 71   و محمدرضا تقوایی‌نژاد از کانون بازنشستگان، در رده سنی 35 تا 50 سال و آقایان محمد تقی‌زاده از کانون بازنشستگان سپاه، عبدالله صالحی از کانون بازنشستگان سپاه و قاسم خرمی کانون بازنشستگان ناجا موفق به کسب رتبه‌های اول تا سوم شدند.

رشته آمادگی جسمانی نیز در پنج رده سنی برگزار شد که آقایان سعید مسلمی از تیپ 71 روح‌الله، یوسف کاوسی از ناحیه اراک، محمدرضا زهره‌وند از سپاه روح الله در رده سنی زیر 25 سال، آقایان محمد رحیمی از تیپ 71، امیر شهرجردی از سپاه روح‌الله و احمد براتی از ناحیه اراک در رده سنی زیر 30 سال، آقایان مرتضی احمدی از تیپ 71 روح‌الله، روح‌الله نجم‌الدین از مالک اشتر، علیرضا جعفری از سپاه روح‌الله در رده سنی زیر 35 سال، آقایان علیرضا گودرزی از مالک اشتر، مهدی سلیمانی سپاه روح‌الله، عباس خوانساری از سپاه روح‌الله در رده سنی زیر 40 سال و آقایان مسلم کرمی از تیپ 71 روح‌الله، کیشانی از تیپ 71 روح‌الله و مرتضی فراهانی از سپاه روح‌الله در رده سنی بالای 40 سال به عنوان نفرات اول تا سوم برگزیده شدند.

در این مراسم از نفرات اول تا سوم رشته تیراندازی با سلاح جنگی کلاشینکف آقایان سعید چاهکی  از گروه مهندسی 42 قدر، محمد آقا‌زیارتی از سپاه روح‌الله و حمزه احمدی از پادگان آموزشی مالک اشتر و آقایان ایوب صالحی از پادگان آموزشی مالک اشتر، محمد مولایی از پادگان آموزشی مالک اشتر و مسعود رجبی از پادگان آموزشی مالک اشتر نفرات برگزیده اول تا سوم تیراندازی با سلاح کلت جنگی با اهدای لوح تقدیر تجلیل شد.

همچنین از آقایان سید وحید چالشگر از کانون بازنشستگان، ابراهیم صالحی از مالک اشتر، ابراهیم گواری از کانون بازنشستگان و نوربخش امانی از مالک اشتر، منصور غلامی از کانون بازنشستگان، غلامرضا مختاری از مالک اشتر به عنوان نفرات برگزیده تیراندازی با تفنگ بادی و تپانچه بادی با اهداء لوح تقدیر تجلیل شد.

نظرات() 
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.

آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :